Darbo pobūdis

Mane domina projektų valdymas (crm), kompiuterinių programų autotestavimas, verslo apskaita, gamybos, kokybės, duomenų tyrimas ir programavimas, ataskaitų problemos. Galiu sukurti testavimo sistemas, kompiuterines programas duomenims iš gamybos kontrolės įrengimų ir gamybos apskaitai. Planuoju panaudoti savo patirtį įvairiose srityse, kur tokie darbai vertinami.

Esu specialistas su daugiamete inovatyvių sistemų kūrimo patirtimi. Vadovavau technologiniam biurui. Pasiūliau ir įdiegiau daug vertingų gamybos tobulinimo idėjų. Buvau turizmo sekcijos pirmininku.

Sukūriau gamybos technologinės dokumentacijos ir medžiagų normavimo bei gamybos kokybės valdymo programas. Dalyvavau mokslinėse konferencijose, kuriose pristatinėjau savo darbus ir idėjas. Bendradarbiauju su Vilniaus Universiteto statistikos katedros mokslo darbuotojais. Dirbau profesinio mokymo srityje.

Pasižymiu iniciatyvumu, savarankiškumu, kruopštumu, nuoširdumu, kolektyvo pagarba – esu lojalus ir novatoriškas.

Trejetos metų laikotarpiu kompiuterinėje firmoje testavau verslo valdymo ir buhalterines programas. Tikrinau ir rašiau užduotis programuotojams. Koregavau ataskaitas pagal VAS (verslo apskaitos standartų) pakeitimus.

Pastaruoju laikotarpiu bandžiau internetines turinio valdymo sistemas, naujas kompiuterinių programų automatinio testavimo technologijas, domėjausi verslo ir projektų valdymo sistemomis, galiu instaliuoti ir padėti įsisavinti, sukurti internetinę svetainę, apmokyti darbuotojus. Sutikčiau dirbti nuotoliniu būdu, dalinai ar pagal sutartį.


Rekomendacijos 

Kompanija: IĮ „Tanvitas“
Adresas: Fabijoniškių g. 90-48 Vilnius
Telefonas.: +370 68576543
Kontaktinis asmuo: Vytautas Liaudanskas
Pareigos: Direktorius      Rekomendacija.doc

Kompanija: UAB Vilniaus Vingio Mechanika
Adresas: Savanorių 176 Vilnius
Telefonas.: (85) 2392501
Kontaktinis asmuo: Rimvydas Savickas
Pareigos: Direktorius

Kompanija: Vilniaus Universitetas
Adresas: Naugarduko g. 24 Vilnius
Telefonas.: +370 68781116
Kontaktinis asmuo: Pranas Vaitkus
Pareigos: docentas

         Darbų pavyzdžiai

        Derybų reklaminis filmukas

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *