Apsaugota: Sveikata

Šis turinys yra apsaugotas slaptažodžiu. Norėdami jį peržiūrėti, įveskite slaptažodį:

Paskelbta temoje Hobis, Sveikata | Jei norite matyti komentarus, įveskite slaptažodį.

Vietiniai slidinėjimo ir pėsčiųjų renginiai

2013 – 2023 metais kartu su Vilniaus turistų klubu įveikti „Snaigių” ir pėsčiųjų vietiniai pažintiniai maršrutai:
(daugumai maršrutų galite pasižiūrėti kelionės schemą ar  nuotraukas- paspaudę ant pavadinimo teksto)

Interneto fotografijų ir filmukų albumuose mano užfiksuotos akimirkos dalyvaujant Vilniaus „Snaigių” ir pažintiniuose renginiuose :
Google nuotraukų albumai
2010-11 žiema
2009 snaigės
2008 žiema
2007 snaigės 
2006 snaigės
2005 snaigės

Aktyvaus turizmo renginių ieškok http://www.turistas.lt/
Vilniaus keliautojų klubas, kuris organizuoja keliones ir žiemą „Snaiges” http://www.zygis.info/

Sportas

Daug yra sporto rūšių. Galima sportu domėtis ir sirgti, o galima pačiam užsiiminėti. Kas geriau, manau turėtų būti aišku. Aišku kad nesirgti. Man geriausios tos sporto rūšys kurios lengviau prieinamos ir mažiau galimų traumų. Aišku kiekvienam savo. Labiausiai prieinami tai mankšta ir bėgiojimas. Niekada neatsisakau pažaisti badmintoną, tinklinį, stalo tenisą, plaukymą, slidinėjimą. Teko lankyti ir treniruotes. O labiausiai mėgstamas vandens ir kalnų turizmas, kartu vandens slalomas ir orientacinis sportas. Kitose svetainės ir hobio kategorijų puslapiuose galima apie tai kai ką rasti.

Ryto trasa 2020-08-222020-08-22_07-32-43

Vandens turizmas

Lietuvoje teko plaukioti Žeimena, Merkiu, Šventaja, Širvinta, Ūla, Katra, Šalčia, Minija, Nerimi, Nemunu, Šyša, Ignalinos ežerais, Kuršių mariomis.

Sudėtingesniuose ir kalnų žygiuose teko keliauti ir plaukioti pietų bei šiaurės Urale, Karpatuose, Kaukaze, Altjuje, Sajanuose, Tianšanyje, Užbaikalėje, Kolos pusiasalyje, Karelijoje.

Vandens Turizmo Technikos Varžybų Vokės upėje 2019-04-07 akimirkos

Vandens turizmo technikos varžybos 2018-04-14

Senų skaidrių albumai čia.

Pasižiūrėkite čia slalomralį

Kategoriniai žygiai

Darytos iš skaidrių nuotraukos žemiau esančiose nuorodose:

Centrinis Kaukazas 1985

Tianšanio Čatkalas 1984

Kaukazo Rione Gruzijoje 1984

Baikalas-Caja 1982

Žeimena

Altajaus Katunė 1981

Kola 1980

Merkys 1980

Užbaikalės Temnikas 1979

Merkys-Nemunas 1979

Žiemos žygiai 1979

Altajaus Katunė 1978

Aukštadvaris 1978

Ignalina-Vilnius 1978

Zeimena-Neris 1977

Šventoji 1977

Karpatų Čeremošas 1977

Sąjanų Biriusa 1976

Žeimena su plaustu 1976

Minija 1976

Karpatų Čeremosas 1975

Vokė 1975

Pamerkio Turiada

Sąskrydžiai

Vandens Slalomas 1975-78

Altajaus Čaryšas 1973

Širvinta 1973

Pietų Uralas 1972

Minija 1972

Neris 1972-kovas

Poliarinis Uralas 1971

Karelija 1970

Alternatyvioji istorija

Alternatyvioji istorija – tai istorija paremta legendomis ir faktiniais radiniais, tame tarpe archeologiniais ar geologiniais, kurie nepripažįstami oficialiosios istorijos teorijos kūrėjų. Pavyzdžiui Egipto piramidžių vietose ir statybvietėse iš kur buvo gabenami akmens blokai randama akmens pjūklo žymių – tai yra išsivysčiusios civilizacijos įrankių žymių. Yra daug nepaaiškinamų paminklų ar radinių, artefaktų. Kai kurie iš jų vadinami pasaulio stebuklais. Visa tai be abejo sukelia daugelio žmonių ir žiniasklaidos dėmesį.

Deja ši informacija nėra moksliškai išanalizuota ir susisteminta. Nenaudojama mokslo įstaigose ir mokymo procese. Žiniasklaidoje ir ypač dokumentiniuose filmuose ji pateikta nekoncentruotai ir sunku ja naudotis. Tokiu būdu belieka atsitiktiniams megėjams patalpinti internete, kuriame daug patogiau rasti įvairią informaciją tuo labiau jei ši informacija su nuorodomis į įvairius šaltinius.

Tokių minčių skatinamas ir patyręs dar didesnį įdomumą ieškodamas papildomos informacijos ir nuorodų internete – nusprendžiau sukurti alternatyviosios istorijos svetainę. O kas gausis – pažiūrėsim…

Muzika

Daug didesnis malonumas pačiam muzikuoti negu klausytis kitų atliekamą. Taip kaip ir dainuoti pvz chore maloniau pačiam, negu klausytis. Kompiuteris tinka bet kokiai sričiai, tai ir čia galima panaudoti. Ypač mokymuisi, klausos lavinimui ir kt. Galima klavišinį sintezatorių prijungti prie kompo, arba instaliuoti programą ir užsiimti muzikavimu neperkant brangios įrangos. Šiuo adresu http://pcpiano.is-best.net/ aš išvardinau mano rastas kompiuterinių pianinų programas. Jomis galima muzikuoti ir netgi groti kaip su sintezatoriumi ant kompiuterio klaviatūros. Kompiuterio klaviatūros klavišų plotis sutampa su pianino klavišų pločiu ir kai kurios programos taip patogiai suprogramuotos. Aišku pianino klaviatūra daug patogesnė grojimui, bet ir čia galima atlikti kai kuriuos kūrinius. Beje galima nusipirkti daug pigesnę sintezatoriaus klaviatūrą (midi kontrolierių) be garso įrangos, skirtą prijungimui prie kompo.

Man labiausiai patiko A73 programos klaviatūros išdėstymas. Be to atlikau tyrimus kaip ši programa užrašo atliekamą kūrinį į failą. Pasirodo šį failą galima redaguoti paprasčiausiu tekstiniu redaktoriumi ir koreguoti, papildyti ar optimizuoti kūrinio įrašą.

http://pcpiano.is-best.net/
Sintezatorius Wikipedijoje

Apie sintezatorius populiariai ir specialistams